Telekabel Mobil
дома Контакт

Контакт

Главен Уредник:

Ристе Павлоски

Контакт Детали

ДООЕЛ Medi A Tech Skopje
Ул. БУЛЕВАР ПАРТИЗАНСКА ОДРЕДИ Бр. 37/5 СКОПЈЕ – ЦЕНТАР

Email: info@ohridlife.mk

За Нас

Ohridlife.mk е градски информатор во кој ќе ги најдете сите новости, вести и занимливости за животот во Охрид.

Забелешка:

Ставовите изразени во рубриката колумни се лични ставови на авторот и тие не мора да ја одразуваат уредувачката политика на ohridlife.mk 

LATEST POSTS

32. ИЗДАНИЕ НА МАНИФЕСТАЦИЈАТА „ОХРИДСКИ СТАРОГРАДСКИ СРЕДБИ“

Вчеравечер пред платото на Центарот за култура „Григор Прличев“ се одржа 32. издание на манифестација „Охридски староградски средби“. На...
- Advertisement -